Bouw je verhaal op één plaats, publiceer het op uiteenlopende mediatypes. Omnichannel Publishing bespaart tijd, kosten en frustraties voor elk type bedrijf. Meer informatie
Op de hoogte blijven?
Kom meer te weten over onze case studies, blogs en webinars via onze nieuwsbrief. We brengen je op de hoogte bij nieuwe publicaties.
Design is een creatieve activiteit met veel vrijheid voor artistieke verbeelding, maar met evenveel do's en don'ts en 'best practices'. Die kunnen voor marketing medewerkers die zelf aan de slag gaan met design wel eens erg handig zijn.
In deze workshop leer je snel de essentie om een goede layout te maken. Je leert de oppervlakte optimaal verdelen, focuspunten leggen en omgaan met witruimte. Je verwerft inzicht in stramiendefinities, typografie en design for branding.
Creatieve marketeer? Deze is voor jou!
Na deze training
Ken je de kenmerken van een goede layout
Ken je de do’s and don’ts in het maken van een ontwerp
Leg je gewichten in je layout (hoe verdeel je je oppervlakte)
Bepaal je focuspunten in je layout
Ken je het belang van witruimte
Heb je inzicht in stramiendefinities
Heb je inzichten in typografie en het gebruik van lettertypes
Maak je ontwerpen op met respect voor jouw branding
Inschrijven
Ja, ik wens in te schrijven voor de training Design voor marketing medewerkers. Velden aangeduid met * zijn verplicht in te vullen.