Al van bij het begin zijn we ons bij Catena Company bewust van het belang van deugdelijk en efficiënt mediabeheer. Een goed Digital Asset Management (DAM) systeem maakt alle bestanden beschikbaar en doorzoekbaar.
Bekijk alle informatieMet Digital Data Publishing versnel je het creatieproces van je marketingmateriaal en doe je dat efficiënt, foutloos en schaalbaar.
Bekijk alle informatieIntrotekst van de Editoriale workflow-pagina (zie pagina’s)
Bekijk alle informatieEr zijn er niet alleen out-of-the-box krachtige workflow oplossingen beschikbaar, via maatwerk kunnen middleware oplossingen worden ontwikkeld die de missing link vormen tussen verschillende 3th party systemen.
Bekijk alle informatieJe wil jezelf de vaardigheden eigen maken van layout en document opmaak en jezelf ontplooien tot een echte InDesign expert.
Onze Two for One actie is terug! Profiteer t.e.m. Valentijn van 1+1 op al onze online workshops.
In 24 uur een expert worden in Adobe InDesign? Bij ons kan het.
Met 24 uur bedoelen we 3 losse trainingsdagen, waarbij je start met de ‘basics’ en via ‘the next level’ doorstroomt naar de ‘expert tips & tricks’. Deze dagen spreiden zich over een langere periode. Zo heb je tussen de verschillende dagen nog ruim de tijd om zelf aan de slag te gaan en je de aangeleerde skills eigen te maken.
Tijdens de eerste trainingsdag 'InDesign – basics in één dag' leer je de basisprincipes om op een efficiënte manier documenten te voorzien van tekst en beeld. Je maakt eenvoudige paginalay-outs, werkt met kolommen en tabellen en krijgt typografische tips die de uitstraling van je communicatie verbeteren. We maken samen een goede template die je steeds opnieuw kan herbruiken als startpunt.
Vervolgens optimaliseer je e workflow tijdens de training 'InDesign – the next level' door gebruik te maken van object styles, nested styles en next styles. Je leert hoe je best omgaat met verschillende talen en last-minute correcties en je gaat verrassend creatief aan de slag met tabellen.
We eindigen met de training 'InDesign – expert tips & tricks' waar je leert masterpages baseren op andere masterpages om sneller fundamentele wijzigingen uit te voeren. Je ontdekt hoe je live koppelingen kan maken met Microsoft Excel en Microsoft Word, om geen gegevens meer over het hoofd te zien. Wat is de ‘next style’ en hoe ga je deze gebruiken? Je krijgt tips bij het gebruik van conditionele tekst en afbeeldingen. Verder leer je de tricks van basiskleuren om snel je lay-out in een andere kleur op te maken.
Ja, ik wens in te schrijven voor de training Word InDesign-expert in 24u!.
Velden aangeduid met * zijn verplicht in te vullen.