Artoos group, waaronder Artoos, Hayez en IPM printing, zorgt voor jouw on- en offline communicatie op de meest innovatieve en duurzaamste manier. Om de grafische studio binnen Artoos Group op te leiden in de nieuwste ontwikkelingen en functies binnen InDesign, kozen ze voor een opleiding bij Catena Company.
In onze grafische studio werken we dag in dag uit met Adobe Indesign. We zorgen ervoor dat we altijd up-to-date met de nieuwste ontwikkelingen en functies van het programma. Nu waren we vooral op zoek naar tips en tricks om de efficiëntie te verhogen.
In maart 2018 volgden we met enkele collega’s de opleiding “Een catalogus in 1-2-3 met Adobe InDesign en EasyCatalog”. Tijdens de opleiding was iedereen heel enthousiast over de docent. In onze zoektocht naar een opleiding Adobe Indesign Advanced namen we meteen terug contact op met Catena Company.
Iedereen was heel positief over de training. De docent was duidelijk thuis in Adobe Indesign en beheerste het programma tot in de puntjes. Hij kon zijn kennis heel goed overbrengen op de groep en had iedereen echt mee. Soms moesten we wel wat te veel tempo maken, maar dat lag eerder aan ons: we hadden nogal veel topics op onze agenda gezet. Leergierig als we zijn. (lacht)
"Veel zaken die we geleerd hebben, konden we onmiddellijk toepassen."
Enkele collega’s zijn ook al aan de slag gegaan met GREP styles. En voor de paragraph styles en next styles gaan we een werkgroepje oprichten. De bedoeling is om die stijlen toe te passen op onze wederkerende opdrachten, zodat we nog efficiënter en sneller kunnen werken.
De docenten zijn echt thuis in de materie. Dat voel je. We hebben dus al plannen voor een cursus Adobe After Effects op maat, ergens begin 2019.
Klaar om jouw grafische skills naar een hoger level te tillen? Praat gerust eens met Geerte, onze trainingscoördinator.
Let’s talk!